Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için 0216 372 67 67 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

KARGO ve TESLİMAT
 • Kargo takip

  Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bir e-posta yollanacaktır.Bu e-postada bildirilen fatura numarası ile Kargo firmalarının internet sitesi üzerinden siparişinizi sorgulayıp takip edebilirsiniz. Farklı sorularınız için 0212 244 96 60 numaralı telefondan Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 • Kargo ücreti

  Kargo ücretleri, alışverişiniz sırasında ekranda otomatik olarak hesaplanıp faturanıza eklenerek tahsil edilir. Böylece
  ürün kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ektsra ücret ödemenize gerek kalmaz. Ücretler sadece
  ürünün ağırlık ve ebatlarına göre değişmektedir, mesafeye göre değişmez. Yurt içi gönderi fiyatları sabittir. Ürün detayı sayfasında , sepette, ve alışveriş süreçlerinde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğiniz her zaman bellidir.Bu konuda alışveriş esnasında veya sonunda bir sürprizle karşılaşmazsınız.
 • Teslimat süresi

  Siparişiniz ürün bilgilerinde belirtilen süre içerisinde tarafınıza kargo edilecektir. Kargo süresi tüm Türkiye sathında 24 saat ile 72 saat arasında değişmektedir.Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının yönergeleri gereği bazı bölgelere bazı sebeplerden (terör vs..) daha geç gidebilmekte yada hiç gidememektedir.Anlaşmalı kargonun yönergelerinden firmamız sorumlu tutulamaz. KKTC ve Yurtdışına kargo gönderilememektedir.Yurtdışı ve KKTC kargolarınız için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.

 • Teslimat anında

  Müşterilerimiz paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde paketin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

  Paket Kontrolü :
  Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.

  Hasarsız Görünen Paketler:
  Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

 • Hızlı Kargo (İstanbul dışı)

   

  Siparişleriniz ürünün teslimat süresinde belirtildiği üzere kargoya verilir.Kargo süresi İstanbul için 1 gün sonra İstanbul dışı içinde mesafeye göre 1-3 gün arası olabilmektedir.Eğer İstanbul dışı için tüm Türkiye sathında kargonuzun 1 gün sonra size ulaşmasını isterseniz Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.(Bu işlem haftanın her günü için geçerli olmayabilir. Lütfen bu konu ile ilgili müşteri hizmetleriyle temasa geçiniz.)

 • Ücretsiz kargo

  100 TL. üzerinde yapacağınız tüm alışverişler karşılığında kargo ücreti ödemezsiniz.Bu koşul yurtdışı,kurye ile kargo ve toptan satışlar için geçerli değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.