SOSYAL MEDYA
 • Facebook

  Sosyal medyadan sonra insan hayatında birçok şey değişmeye başladı. Sosyal medyada varolan içerik kullanıcı tarafından oluşturulduğundan yaratıcılık önem kazanmaya başladı ve katılım çağı doğdu. Medya&tt2;nın içeriğini üreten ve medyayı izleyen arasındaki katı ayrım ortadan kalktı.Bu oluşuma bağlı olarak değişim hızı attı. İnsanlar için yeniliklerde başı çekmek önem kazandı. Gerçekler değil fikirler önem kazandı, objektif olmak değil içten olmak önemli hale geldi.

  Sizde firmamızla ilgili gelişimleri takip etmek ve belirli zamanlarda en avantajlı kampanyalardan faydalanmak isterseniz bizi sosyal medya üzerindeki sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

   

   
   
 • Twitter

  Twitter kullanımı da Facebook çılgınlığı gibi gün geçtikçe büyüyor. Hatta uzun süredir Facebook kullanıcısı olan ve sıkılan kişilerin, artık Twitter kullanmaya başladığı ve çok daha keyif aldığını söyleyebiliriz. Bunun temel nedenlerinden birisi, Twitter’de aradığınız ünlüleri daha kolay bulabilmeniz ve onlarla iletişime geçebilmeniz.


  Takip et: @ekupa


  Bunun yanı sıra, Türkiye’de Twitter kullanımının artmasıyla doğru orantılı olarak Twitter’in Türkiye’ye verdiği önem de artmaya devam ediyor. Son olarak gelen güncelleme ile Twitter’i Türkçe olarak kullanabilme fırsatına erişmiş bulunuyoruz. Böylece, eskiden İngilizce olması itibariyle bir çok kesim tarafından kullanılamayan Twitter’ı kullanmak şimdi çok daha kolay oldu.


  Tweetle

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.